PODLAHOVÁ MYČKA FC 7 CORDLESS

AKU podlahová myčka FC 7 Cordless odstraňuje všechny druhy suchých a mokrých každodenních nečistot v jednom kroku bez předchozího vysávání. Jednoduše stiskněte tlačítko na rukojeti, abyste přizpůsobili průtok vody a rychlost válce podlaze. Navíc disponuje funkcí BOOST pro odolné nečistoty. To znamená, že můžete dělat dvě věci najednou a tím ušetříte až polovinu času, aniž byste si zašpinili ruce!

Lepší čisticí výkon až o 20 procent než u mopu

Čisticí výkon podlahové myčky FC 7 je mnohem vyšší než u běžných mopů. Už není potřeba ručně drhnout nečistoty na podlaze nebo zdlouhavě ždímat hadry na čištění podlahy. Nečistoty jsou odstraňovány samočisticí funkcí. Díky nádrži na čerstvou a špinavou vodu tak s sebou nemusíte tahat kbelík. Po vytření podlahy je možné válečky prát v pračce při 60 °C.

Rychlejší čištění až o 50 % díky technologii pohonů se 4 válečky

Podlahová myčka FC 7 nabízí úsporu času až o polovinu. Vytírat je nyní možné i bez předchozího vysávání, protože se s přístrojem lze snadno dostat do všech rohů a podél hran. Pomocí integrovaných hřebenů si FC 7 snadno poradí s vlasy na podlaze. Stírá a zachycuje všechny typy každodenních nečistot v jednom kroku.

Úspora vody až 90 %

Ve srovnání s běžným mopem a kbelíkem je úspora vody až 90 %. Po vytření podlahy lze válečky z mikrovláken snadno vyjmout, vyprat v pračce při 60 °C a později díky rychlé a jednoduché montáži vrátit zpět.

3 úrovně čištění pro různé typy podlah a nečistot

Podlahová myčka je vhodná pro všechny tvrdé podlahy (kámen, dlaždice, parkety, laminát, vinyl), a to hlavně díky nižší zbytkové vlhkosti. Po vytření se po podlaze dá znovu ihned chodit a není třeba čekat několik minut. Otáčení válce a průtok vody je možné upravit podle typu nečistot a podlahy. (úroveň 1 - dřevěné podlahy, úroveň 2 - kamenné podlahy). Režim Boost si poradí s odstraněním odolných skvrn.

Výhody a využití AKU podlahové myčky FC 7 Cordless

Až o 20 %* lepší čisticí výkon

Čtyři elektricky poháněné válečky bez námahy klouzají po podlaze a jsou schopné generovat četné stírací pohyby v jednom průchodu. To znamená, že dosáhnete hygieničtějšího a efektivnějšího výsledku než u tradičního mopu.

Čištění podlah je mnohem snadnější

Už žádné ruční drhnutí či zdlouhavé ždímání hadrů na čištění podlah, protože nečistoty z válečků jsou odstraňovány samočistící funkcí. Díky samostatně integrované a snadno odnímatelné nádrži na čerstvou a špinavou vodu, již nemusíte vláčet kbelík

Vhodné pro všechny tvrdé podlahy

Díky nižší zbytkové vlhkosti je vhodný pro všechny tvrdé podlahy (kámen, dlaždice, parkety, laminát, vinyl). Po podlaze se dá chodit znovu prakticky za okamžik. Dokonalou péči o podlahu zajistíte v kombinaci s čisticími a ošetřovacími prostředky Kärcher.

Perfektní čištění rohů a hran

Pohon centrálního válce zajišťuje vynikající výsledky čištění v rozích a podél hran.

Omyvatelné válečky

Montáž a demontáž válečků z mikrovláken je snadná a rychlá. Válečky lze také prát v pračce až na 60 °C.

Úspora vody až 90 %

Spotřeba vody je nižší ve srovnání s čištěním tradičním mopem a kbelíkem.